deniz atı yol haritası

YOL HARİTASI
 

ARABA İÇİN YOL TARİFİ
Denizatı Seferihisar - Kuşadası sahil yolu üzerinde, Gümüldür sahil kavşağına 3 km mesafededir.

İzmir'den ulaşım için kısa tarif
İzmir > Havaalanı > Menderes > Gümüldür

"İzmir Merkez'den (0.km) Karabağlar- Gaziemir üzerinden Havaalanı kavşağından 100mt sonra Menderes yönüne soğru sağa ayrılın (17.km). Menderes'i geçtikten sonra, Küner kavşağında (30.km) Şaşal - Gümüldür yönünde düz ilerleyin..Gümüldür'de (51.km) sahil yoluna ulaştığınızda, sola Özdere yönüne dönün. Denizatı'na yaklaşık 4 km. sonra iki tane dere köprüsü geçtikten sonra yolun sağ tarafında ulaşacaksınız.(56.km)"

Kuşadası'dan ulaşım için kısa tarif Kuşadası
> Ahmetbeyli > Özdere > Gümüldür

Selçuk - Pamucak kavşağından (0.km) Seferihisar- Gümüldür yönüne doğru ilerleyin. Ahmetbeyli - Claros kavşağında (20.km) Özdere yönüne düz ilerleyin. Yol deniz kenarından kıvrıla kıvrıla Özdere' ye kadar gelecek (35.km). Özdere'den Gümüldür yönüne doğru ilerleyin. Ortamahalle Tansaş'ı 1 km geçtikten sonra Denizatı'na yolun sol tarafında ulaşacaksınız. (42. km)

Çeşme'den ulaşım için kısa tarif Çeşme
> Seferihisar > Ürkmez > Gümüldür

Çeşme'den (0.km) İzmir yönüne otoyolu kullanarak ilerleyin. Otoyoldan Seferihisar çıkışından çıkın.(61. km) Seferihisara doğru ilerleyin. Seferihisar'ı (81.km), Kuşadası - Gümüldür yönüne doğru geçin. Yol, tatbikat alanından geçerek dağların arasında ilerleyecek. Doğanbey(95.km) sahiline çıktığınızda düz Gümüldür yönüne ilerleyin. Ürkmez'i (105.km) geçin. Yaklaşık 5 Km sonra İzmir anayol kavşağında Kuşadası-Özdere yönüne doğru düz sahil yolundan ilerleyin. Gümüldür kavşağını düz geçin. Denizatı'na yaklaşık 4 km. sonra iki tane dere köprüsü geçtikten sonra yolun sağ tarafında ulaşacaksınız. (111.km)

OTOBÜS İLE İZMİR , İSTANBUL ve ANKARA'DAN ULAŞIM
Yaz sezonu boyunca, İstanbul ve Ankara'dan Gümüldür'e hergün, düzenli olarak Kamil Koç otobüs işletmelerinin direk seferleri mevcuttur. Seferler, akşam ve sabah olmak üzere karşılıklıdır.

Otobüsler tesisisin kapısının önünden geçmektedir. İzmir - Işıkkent Şehirlerarası Otobüs Terminalinden ve Gaziemir Tansaş önünden düzenli olarak otobüs ve minibüs seferleri mevcuttur. İniş ve biniş son derece pratiktir.
 

ikonMeraklısı için GPS koordinatları: N 38° 03' 19.20" - E 27° 02' 17.69"