HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Mandalina bahçeleriyle süslü turizm beldemiz Gümüldür'de çam ağaçları arasında, yeşilin denizle buluştuğu noktada 60.000 m2 üzerine kurulu Tatil Köyümüz, kapılarını her yaz sezonunda Mayıs - Ekim ayları arasında yerli ve yabancı turistlerin beğenisine açıyor. İzmir’e 45 dakikalık mesafede gerçek bir cennet sizi bekliyor. Mavi bayraklı, geniş, tertemiz kumsal ve deniz. Güneş sizi çok mu yaktı, hemen yirmi adım yürüyün yüz yıllık çamların gölgesindesiniz.

İsterseniz açık hava termal havuzumuzda, kükürtlü termal suyumuzun rahatlatıcı etkisini deneyimleyin.

Çam ağaçlarının altında, özel olarak yetiştirilmiş yemyeşil çimenlerin arasında çeşitli renklerdeki çiçekler size gülümseyerek merhaba diyor. Gün boyunca ister gölgede dinlenin ister animasyon ekibiyle çeşitli spor aktivitelerine katılın. Gece ise çesitli animasyon showlarıyla dans müzik ve eğlencenin tadına varın...

Tesisimizin düzayak yapısı itibariyle, plaja, havuza, restorana ve diğer birimlere kolayca ulaşabilirsiniz. Odanıza geri dönmek için yokuşlarda yürümenize veya merdivenleri tırmanmanıza gerek yok.

Fotoğraf makinenizi getirmeyi unutmayın; rengarenk kelebeklerin, çiçeklerin ve sincapların en güzel fotoğrafları sizi bekliyor.

Denizatı sizleri açık büfe kuyruklarında sıra beklemeden, aşırı kalabalık havuz başlarında sezlong kapmaya çalışmadan rafine , butik bir tatile davet ediyor...