Loading

Şirket Piknikleri

Bahar mevsimi boyunca, iş arkadaşlarınız ile birlikte, kışın stresini üzerinizden atmak için Denizatı Tatil Köyü’nde bir barbecue partisine ne dersiniz ?

Denizatı, İzmir'e sadece kırkbeş dakika mesafede, Ege güneşinin, mavinin derinlikleriyle kucaklaştığı Gümüldür Sahili'nde, iş stresi ve şehir yaşamının yorucu temposundan uzak, dinlence ve eğlencenin tadını çıkarmak için ideal bir ortam sunuyor.

Tamamı çam ağaçlarının altında, Ege'nin yakıcı güneşinden etkilenmeden, 10 kişilik örtülü masalarda, oturmalı düzende dostlarınızla size özel menüler, mezeler ve ilave seçeneklerle son derece ekonomik lezzetler ve keyifli bir öğle yemeği sunuyor.

Günboyu animasyon ekibimiz ile birlikte yapılan motivasyona yönelik eğlenceli aktiviteler ve yarışmalar, şirket personelinizin kaynaşması ve birbirini daha iyi tanıması için mükemmel bir fırsat.

Muhteşem doğamız, büyük grup yemekleri konusunda 30 yıllık tecrübemiz , lezzetli menülerimiz ile sizlere kusursuz bir servis ve kaliteli bir şirket pikniği vaad ediyoruz.

REZERVASYON